Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szedegetés
Hali!

A szedegetés rátája lehetne minden nap több (pl 3x) nem csak szombaton.
Reply
(2016-05-22, 05:20 AM)Triery Wrote: Hali!

A szedegetés rátája lehetne minden nap több (pl 3x) nem csak szombaton.

Nem mondasz rosszat  :) Mivel vannak elég ritka ércek, v egyéb dolgok amiből brilliant nagyságrendben kell mondjuk nyolcvan darab egy recepthez, azt mire kettesével le farmolod.. Személy szerint inkább morphra voksolnák ilyen esetben, de nyilván nem lehet mindenkinek meg az összes morph tekercs az összes fortból. Támogatom a javaslatát, akkora nagy veszteség nem érné a szervert ha +1 darab cuccal gazdagodnánk ha nekiesünk essencetappingolni, vagy aethertappingolni.
Én nem vagyok babonás. De nem ám! Az balszerencsét hoz!
Reply
a Morphal az lenen gond hogy amikor a briliant kell akkor ahhoz briliant aether kell ergo ugyan ott vagyunk ahol a part szakad azt 1esével kiszedni hosszú idő Big Grin
Reply
(2016-05-22, 08:32 AM)Triery Wrote: a Morphal az lenen gond hogy amikor a briliant kell akkor ahhoz briliant aether kell ergo ugyan ott vagyunk ahol a part szakad azt 1esével kiszedni   hosszú idő Big Grin

Brilliant aethert lehet venni bótbó'...., gyakran morphnál 1 adag morphra való cuccból 2-3 dolgot kapunk meg, mint egy essence esetében, tehát jóval megkönnyíti a dolgod, csak feltétele, h legyen DP d meg elegendő aethered.

Pl: Fresh Zeldt re van szükséged, amit megkapsz asszem' Greather Magical Aetherből. Le is vesz belőle 1 aethert, meg 200 dpt, v mennyit, de cserébe kapsz 3 darab Fresh Zeldtet. És Brilliantot tudod törni Purera, Puret pedig Greatherra, ebből adódóan eltudod magad tömni aetherrel.
Én nem vagyok babonás. De nem ám! Az balszerencsét hoz!
Reply
Ez oké, de attól még hogy van morph még a katalium anarium és társait nem igazán lehet morpholni, legalábbis én nem találkoztam recivel még Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)