Poll: Szükséges a WIPE rewora?
Nem, de a fejlődés legyen nehezebb.
Nem, maradjon minden úgy ahogy van.
Nem tudom eldönteni.
Igen, de a fejlődés nehézsége legyen olyan, mint előtte.
Igen és a fejlődés is legyen nehezebb.
[Show Results]

Note: This is a public poll, other users will be able to see what you voted for.
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WIPE
A pvpnek eddig is volt értelme, csak közbe jöttek a picsogások, lila szettet se csináltam volna meg ha nem arra fogják a bukást páran. xd
Ha az asszony hallgat, ne szakítsd félbe!
Reply
xdd pvpvel is vannak bajok, milyenazmár, hogy minden szuperjó, azt amikor duelezel hirtelen minden belassul? mármint olyan pinged van hogy mire kikerülsz belőle addig felmosogathatsz a konyhában, sil amit emlitett proccos finomságok se elhanyagolhatóak, meg faszomtudja mennyi gyökérség van ami miatt vágyik néha az ember egy altf4re
Én nem vagyok babonás. De nem ám! Az balszerencsét hoz!
Reply
de kis negatívak vagytok, anno meg lehurrogtatok ugyanezért xddd
Reply
hát jah, de van az a pont amikor az ici pici aranyos kis kedves revóval már az ember töke telemegy, és leállunk erről a szempontról
tulajdonképp te túl hamar érted el ezt a pontot, hamarérő tipus lehetsz xdd
fa.szságot félretéve, én örülnék, ha valahol valaki valami értelmes magyar aion törtszerót létrehozna, mer ez a jelenlegi...
Reply
nem voltam én olyan hamar érő, elvégre eltávolításomnak nyilván kellett valami előzménye legyen. xd
Reply
szerintem a regisztrálásod óta eltelt idő maga az előzmény xd
Reply
ja de én röpke 1 évig reklamáltam a parasztvakítás miatt, a szaftosabb részleteket utána hallottam csak. xdd
Reply
engem jelenleg annyira se érdekel a dolog, hogy felmenjek skypra és kieröltessem voirból a kérdéseimre a választ xd
Reply
Akkor mi ez az egész össze jöhetne a régi banda dolog. phfejjj.
Reply
parázs volt, amire véletlen ráöntöttem a kakaómat, fellángolni meg nem hagytátok xd
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)