Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Global Drop/ AP farm
Sziasztok!

Egy kicsit bajos ez a Global Drop, mivel a mobok/NPC-k nem igazán szeretnek semmit se adni az egész játékba. 

Idian Depths 

Megölöm az elite Balaur NPC-ket és mi az amit ad? 12 AP,   2 GP,    Loot: Intact Relic Bits [Item:182007050] és néha egy kis Kihah meg felesleges dolgokat.

Felesleges elmenni Idian depths-be. 

Danaria

Camp-ek: Megint csak sehol semmi. 4 Ap + XP, Loot: Megint a nagy semmi. 

Tehát itt is felesleges a farmolás. Amíg nem volt Global drop, addig droppolt rendesen minden npc. 

Kicsit elszomorít, hogy ha egyedül vagyok fent, akkkor semmi lehetőségem nincs Ap farmolásra, illetve egyéb farmolást is beleértve.
Egyedüli lehetőségem, Sarpan fa. 3 láda és kapok relicet. Kb 2 órás ress a ládának. 

Dupla MS: Megértem, hogy nehéz farmolni, ez mind rendben is van. Lehet gyártani is, csak előbb össze kell szedni az alapanyagot. Legnagyobb gond itt az anima. 20 mob/ 1 anima kicsit elég bizar. Órák alatt szedtem össze 16 darabot, és a gyártáshoz 10 darab kell. 

Lényeg a lényegben, hogy akármit is akarunk farmolni, nem lehet. Officicalon is jobban adja a mob a dolgokat. Ezzel nem lehetne valamit kezdeni?
Reply
már egy másik témában említettem a materiálok db számának az emelését sajnos nem talált "fülekre" :S
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)