Poll: Csak a várakozás vagy nem
Igen, csak a rewo!!!!négy!négy!!!!!(Hol kell utaltatni fizetésem)
Pls! Van élet meg ilyenek a zsebbe.
[Show Results]

Note: This is a public poll, other users will be able to see what you voted for.
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MI A HEJZET
Na mi a stájsz, ki mit tervezget huszadikára, persze amellett, hogy non stop várja a feltámadást.
Bolond várakozás ezerrel.
Nekem szabadság meg ilyenek a menü.
Bolond szabadság.

UI.:mellékelt szavazás
Aki 7/24 várakozik nyomja meg egyes gomb, (bolond várakozás)
Aki ennél nagyobb faszagyereknek érzi magát és betervez mást is, nyomja meg a másikat.
Ha az asszony hallgat, ne szakítsd félbe!
Reply
(2017-08-12, 02:30 PM)A Bronan Wrote: Na mi a stájsz, ki mit tervezget huszadikára, persze amellett, hogy non stop várja a feltámadást.
Bolond várakozás ezerrel.
Nekem szabadság meg ilyenek a menü.
Bolond szabadság.

UI.:mellékelt szavazás
Aki 7/24 várakozik nyomja meg egyes gomb, (bolond várakozás)
Aki ennél nagyobb faszagyereknek érzi magát és betervez mást is, nyomja meg a másikat.

észre se vettem ezt a felmérést xd
nekem 19től 23ig vagy mégtovább nyaraláspls xd
Én nem vagyok babonás. De nem ám! Az balszerencsét hoz!
Reply
látom nem csak én vagyok ezzel igy xd
Reply
Senki nem meri felvállalni az első szavazati lehetőséget. :'(
Reply
rossz topicba irtál ez nagyon elvan dugva, nemlátszik ha nem görgetsz le Tongue
úgyis mindegy már hogy mit hova teszel, legalább is rendezettség szinten
de amúgy az első szavazati jogot levadásztam, ha ez azt jelentené hogy a first one szavazás az enyém, merthát, enyém. Big Grin
Reply
Ennyi csipogás után senki nem vállalja be, hogy non stop kiguvadt szemekkel várja a feltámadást. :'(
Főleg az a poker gyerek.
Reply
poker ... az még póker... vannak olyanok akikről évek óta nem hallani semmit
hát látod bro, mi mégis itt vagyunk fórumon míg a többiek kitudja hol, itt is látszik ki az aki még emlékszik a játékra Big Grin

guvvadt szemekkel nem éri meg várni, mert kicsípi a nap.
ülj ki a teraszra, szívj el egy cigit egy kávé mellett miközben bambulsz bele a semmibe, és várd, hogy egyszer csak jöjjön a rewo, így értelmesebb Big Grin
am funból ma is felmentem, csináltam kiskarit, de valszeg csak jövőhét kedd-szerdán tudok visszatérni rá, mert holnap (szombaton) indulok nyaralni Big Grin
ne kérdezd miért, meg hogy mi értelme az új karinak, mert szerintem ez az egész karaktercsinálgatás csak annyiról szól, hogy csinálok egy karit hogy szépítgessem, de így haszna igazán nincs semmilyen téren xD
de am bro, ha annyira szeretnénk rewot ménem csinálunk valamit?

Volt egy nagy bölcselet valahol valakitől ami most igazából nem is számít, annyit mondtak benne, hogy: "A világon egy dolog biztos, mégpedig az, hogy a semmit tevés a legrosszabb dolog, amit tehetsz. Hogy miért? Azért, mert bármibe is kezdj bele életed során, még ha azt rosszul is csinálod, de annak valamilyen pozitív eredménye lesz. Ha a saját hibáidból tanulsz, ha megtanulod a kitartást, vagy a vereség utáni felállást, már nyertél valamit."
Ezek okos szavak am. Pont olyan mintha volna egy autód, és csak a kormányát tekergetnéd, és várnád hogy elinduljon. De ahhoz hogy tudj vezetni be kell indítani azt a kocsit, és megpróbálni az úton maradni, még akkor is, ha először kiviszel egy két fát, vagy táblát.

Ezt csak úgy itthagyom, mintha lenne értelme. XD

u.i. a sajt finom
Reply
Szeretni? xd Kegyetlenség lenne újfent emberek szédítését, idejük rablását kívánni. xd
Csupán szemrevételeztem a "meglásd ez lesz meg az lesz..." dolgok kicsit késlekednek. xd
És persze szomorú, hogy nem látom az akkori rendíthetetlen hitet. Confused
Reply
nemvárok semmit Big Grin ez a játék divatját múlta .. már nem most Smile
amúgy meg ha várnánk is valamit csak egy jól összeröffent kis magyar csapatot akik elszórakoznak kedvtelésből az értelmetlen játék élményen amit már évek óta ismernek kb.
jövőhéten 5 nap szabadság elutazom egy ismerősömhöz távoli messzeségbe Big Grin és ott töltöm a szabad időmet Smile
attól hogy nem írnak ide semmit egyébként nagyon is sokan nézegetik az fórumot. szoktam látni a sok "névtelen illetőt akik bejelentkeztek.. stb."
a veteránok akiknek már mind1 hogy felvállalják e a "láthatóságot" azok meg ha nagyon értelmét látnák írnának Big Grin
de nemírnak mivel új hír nincs... a szerver összedőlt és csak magunk között beszélhetjük meg a tevékenységeinket itt fórumon.

Reply
Szegény poker fiú, tagadásban él, bezzeg végre valaki felvállalta, hogy minden vagyonát ide áldozná. :'(
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)