Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elrontott karakter
én már 4-5 éve szajkoztam anno hogy 1x beraknak egy karaktert ami lecooldownozza magát skilljeivel akkor az eléggé veszélyes ellenfélnek lehet tekinteni de azért hogy ennyiszer csinálja az viszont már botrány sajnos ezt elhibázták szerintem.
Dodgy
Remélem az Ncsoft korrigálja majd a problémát a karakterrel hogy nerfelve legyen Godstone procc találati esély csökkentésére én alaposan odafigyelnék majd kövi patchen.
Egyépként a Songihoz képest nem egy kreatív jellemü karakter sok látvány nincs benne meg ötletesség. ellenkőzben a Songihoz elismerésem az egy kimondottan szép kivitelezésű karakter aranyosan megoldották hogy kissé bájos, masszív illetve szemkápráztatóan nagy dmgvel rendelkezzen ez a kissé nőies karakter Smile
Reply
Sajnos igen, eléggé elb@szták a gunnert és a párját. NCsoft nem igazán szándékozik korrigálni, mert hát ... Hosszú történet ...
De ha minden jól megy, akkor mi korrigáljuk, és talán élvezhetőbb lesz picit.

Személy szerint, most nem bántam volna, ha WOW vagy valami másodosztályú mmo-ból lopnak ki ötleteket Big Grin (igen, a WOW is egy koppintás, tessék utánna nézni mielőtt a wowosok beszólnak)
Reply
hadjá már... nevetéges... 2% -ra...

Attached Files Thumbnail(s)

Reply
Nos mivel két fegyvert használ és dmg-s godstonok kb mindegyike magic alapi így elvileg hat rá a magical acc is egy egy %os godstone ami sebez aszem 4080at(ami ugye elvileg a craftolt lenne) nekem mobbra ütött 15-18k-kat elég sokszor procol tény de ugyan így van ez offon is, a gunner is ölhető mint minden más kaszt annak idején az SMre mondták hogy nem fer a 3 fear miatt most a gunner... mindig lesz ilyen kaszt
Reply
proccra gondoltam hogy rohadtul szar... minden 3. lövés chainosokkal beadja... szar ígyis ugyis assámnak is rohadt rakjan adja be a 2 godstoneját
az sm am homoszexuális kaszt tény eléggé szar főleg hogy 3 fajta pajzsa van petje meg ígyvan 3 fear xD a buff leszedés meg csak hab a tortán... xD
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)